Baar

Tähetorni Hotelli romantiline ja maheda tonaalsusega baar on avatud ööpäev ringi. Hubase miljöö loob kamin ning kahe- ja neljakohaliste laudade asetus, mis tagab külastajate privaatsuse.Tähetornilikku meeleolu aitavad luua nii seinu kaunistavad pikksilmad, Nõmme-teemalised pildid kui ka omapärane tähistaevast inspireeritud sisekujundus. Mängib vaikne taustmuusika ning on võimalik vaadata telerit.

 

Baaris pakutakse rikkalikku joogivalikut, mille kõrvale võib tellida restoraniga ühisest menüüst maitsvat söögipoolist. Tänu hotelli arhitektuurilisele lahendusele – keerdtrepid ühendavad omavahel kõiki ruume – on pärast lihtne minna hotellitubadesse, sauna või restorani.

 

Baar on avatud: 24h

Restoran

Tähetorni Hotelli à la carte restoran koosneb neljast omavahel ühendatud ruumist läbi kahe korruse. Ühes neist, täpsemalt alumisel korrusel, serveeritakse hommikusööki. Restoranist saab otse nii sviiti, numbritubadesse kui ka konverentsisaali. See muudab külastajate hotellis veedetud aja eriti mugavaks.

 

Restorani teisel korrusel asub Ovaalsaal, mille ühe seina moodustavad aknad. Seepärast on seal palju valgust ja pidulik õhkkond, sobides suurepäraselt väiksema, kuni 17-liikmelise seltskonna koosviibimiseks. Ovaalsaali kõrval asub teine restoraniruum 15 kohaga. Siit pääseb hotelli keskel asuvale suurele tuulevaiksele välisterrassile, klientide suvisesse lemmikpaika. Eraldi sissekäik viib väiksele terrassile. On ju teada tarkus, et värskes õhus maitseb toit veelgi paremini.

 

Restorani menüü on euroopalik ja piisavalt mitmekesine, et igaüks leiaks sealt endale midagi sobivat. Sellele vaatamata täidetakse ka eritellimusi. Ruumide liigendatus ja omapära annavad palju põnevaid võimalusi koosviibimiste korraldamiseks.

 

Avatud:

E - R 07.00 - 23.00 | L 08.00 - 23.00 | P 08.00 - 18.00

Tutvu meie suurepärase menüüga

Tutvu meie suurepärase menüüga

 

Hotell Tähetorni OÜ

Tähetorni 16, 11625 Tallinn, Estonia

+372 6779 100

tahetorn@neti.ee

TÄHETORNI HOTELL

Roheline Võti